Наші досягнення

2019/2020 навчальний рік

В червні 2020 року заклад дошкільної освіти здобув перемогу в номінації "Мріємо, діємо, досягаємо!" у дитячому проєкті-конкурсі "Успіх"

/Files/images/novosti/2020/диплом.jpg

2018/2019 навчальний рік

В квітні 2019 року заклад дошкільної освіти здобув перемогу в номінації "Підкорювачі Всесвіту" у дитячій архітектурній виставці-конкурсі "Професії майбутнього" у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення "Play Fest"

/Files/images/лего 2019.jpg

2017/2018 навчальний рік

Заклад дошкільної освіти визнаний одним із найкращих серед закладів району щодо підготовки до нового навчального року.

В квітні 2018 року заклад дошкільної освіти здобув перемогу у Всеукраїнському дитячому архітектурному фестивалі "Водний світ" The LEGO Foundation в номінації "Чарівне поруч"

/Files/images/scan 11.jpg

В лютому 2018 року колектив закладу дошкільної освіти отримав Подяку за II місце у районному конкурсі відеороликів "Здоров'я у порядку підтримує зарядка" присвяченому Всесвітньому Дню здоров'я".

/Files/images/scan подяка.jpg

2016/2017 навчальний рік

 • Дошкільний навчальний заклад визнаний одним із найкращих серед закладів району щодо підготовки до нового навчального року.
 • В грудні 2016 року комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №150 Харківської міської ради" став переможцем районного конкурсу на кращу розробку освітніх та методичних заходів з національно-патріотичного виховання серед педагогів ДНЗ у номінації "Краща розробка конспекту заняття" і отримав Диплом І ступеня. Диплом ІІступеня отримав вихователь-методист у номінації "Краща розробка методичного заходу з педагогами".

2015/2016 навчальний рік

 • Дошкільний навчальний заклад у 2015/2016 визнаний одним із найкращих дошкільних навчальних закладів району щодо підготовки закладів до нового навчального року.
 • У міському конкурсі-огляді куточківдержавної та національноїсимволіки в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільнихнавчальних закладах КП "ДНЗ №150" відзначено переможцем у номінації «За пошукову роботу та збереженняісторичнихцінностей».
 • У ІІ (міському) етапі конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації «Шкільний інформаційний світ – 2013-2015» комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 150 Харківської міської ради» нагороджено Дипломом ІIІ ступеня.

2014/2015 навчальний рік

 • Дошкільний навчальний заклад у 2014/2015 навчальному році посів І місце у районному конкурсі щодо підготовки закладів до нового навчального року.


Галерея "Досягнення"

Нагородження працівників за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до роботи, особистий внесок у справу виховання, навчання і розвитку дітей:
Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради:
-Рязанова Н.Л., вихователь (2015)
Подякою Голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради:
-Ткаченко О.В., помічник вихователя (2015)
Грамотою управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради:
-Джинчарадзе В.І., вихователь (2015)
-Зайцева О.О. вихователь (2015)

Колектив КЗ "ДНЗ №150"

 • Дошкільний навчальний заклад у 2013/2014 навчальному році посів І місце у районному конкурсі на найкращу клумбу, присвячену 70 річчю визволення Харкова від німецьких загарбників.
 • Дошкільний навчальний заклад став переможцем за підсумками рейтингування 2012/2013 навчального рок
 • Завідувач ДНЗ №150, Миронюк Тетяна Петрівна, нагороджена нагрудним знаком "Відмінник освіти України"
 • переможець обласного конкурсу «Навчальний заклад року – 2009»;
 • переможець районних конкурсів на найкращий методичний кабінет (2012 рік), психологічний кабінет (2013 рік), медичний кабінет (2013 рік);
 • переможець районного конкурсу на найкращу підготовку закладів освіти до нового навчального року (2014 рік)
 • нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України, медаллю «Флагман освіти і науки України» та пам’ятним виданням «Флагмани освіти і науки України» (2013).

Протягом десяти років педагогічний колектив бере активну участь у експериментах різного рівня та використовує інноваційні технології. З вересня 2013 року дошкільний заклад став учасником міжнародного проекту благодійної програми «Сприяння освіті», яка була започаткована в Україні з моменту підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та благодійним фондом LEGO Foundation (Данія). Головна місія LEGO Foundation – сприяти освіті через упровадження інноваційних методів навчання. До таких належить і LEGO- технології.

За висновками регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 27.02.2015 №2/12 комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №150 Харківської міської ради» визнаний атестованим з відзнакою.
Кiлькiсть переглядiв: 523