БЛОГ ПЕТРИЧЕНКО ТЕТЯНИ ВІКТОРІВНИ
практичний психолог
ПЕТРИЧЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Заняття

Діти та війна. Навчання технік сціплення Заняття для батьків та дітей за посібником "Діти та війна: навчання технік сціплення"
Автори: П. Сміт, Є. Дирегров, У. Юле
Як говорити з дітьми про війну.
Поради психолога.
Як говорити з дітьми про війну
Світло в середині кожного з нас. Розвиток емоційного інтелекту дошкільників за власною програмою Світло всередині кожного з нас. Розвиток емоційного інтелекту за власною програмою "ФАРБИ ДИТЯЧИХ МРІЙ!
ЗІРКА ЩАСТЯ. Розвиток емоцйного інтелекту малюків за власною програмою "ФАРБИ ДИТЯЧИХ МРІЙ" Зірка щастя. Розвиток емоційного інтелекту дошкільників за власною програмою «Фарби дитячих мрій»
Тривожні стани: тілесні техніки для дітей ТРИВОЖНІ СТАНИ. ТІЛЕСНІ ТЕХНІКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Ігрове заняття. Тілесні практики для дітей раннього та молодшого дошкільного віку. Тілесні практики для дітей раннього та молодшого дошкільного віку. Заняття.