"Чарівна LEGOЛандія"- ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ НАШОГО ЗАКЛАДУ

З вересня 2013 року наш заклад бере участь у Міжнародній програмі"Сприяння освіті" ( розвиток конструктивних здібностей у дітей дошкільного віку з ЛЕГО - конструювання). Враховуючи безумовну користь конструктивної діяльності для розвитку дитини, педагогічний колектив (за допомогою фонду LEGO Foundation) створив чарівну країну і назва її

"Чарівна LEGOЛандія"

В своїй "чарівній країні" ми намагаємось створити всі умови для всебічного розвитку дітей та оптимізувати освітній процес за допомогою навчально-розвивальних конструкторів LEGO Education.

Історія створення "Чарівної LEGOЛандії"

2 вересня 2013 року була продовжена дія Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та фондом LEGO Foundation, завдяки якій ще декілька навчальних закладів на території України отримали можливість впровадити в свій освітній процес LEGO-конструювання. На щастя, наш заклад - один з небагатьох у м.Харків, який було обрано для співробітництва.

Перше знайомство педагогічного колективу з LEGO-технологіями відбулося на зустрічі з співкоординатором проекта "Сприяння освіті" Оксаною Рома (м.Київ)
А потім розпочалася робота. Враховуючи певну ексклюзивність LEGO-конструювання в освітньому процесі в закладах дошкільної освіти, нам довелося добре попрацювати.
В процесі розробки проекту ми були і маленькими дітками
і висококваліфікованими фахівцями, які розробили повний методичний комплекс занять
Ми прагнули врахувати не тільки вікові і фізичні особливості наших вихованців, а й створити і облаштувати максимально комфортно та ергономічно предметно-розвиваюче середовище.
Ось так і виникла наша чарівна країна. І ми, дійсно, вважаємо, що вона чарівна. Чому? Тому що в ній живуть маленькі чарівники, які з маленьких цеглинок і деталей створюють машини, літаки, будинки, навіть цілі міста та космічні станції. А потім ці чарівники, немов на машині часу, стають "дорослими" і обирають різні професії та соціальні ролі - вони і батьки, вони і архітектори, і поліцейські, і пожежні, і космонавти, і фермери...
А ми в черговий раз дуже дивуємось і радіємо, дивлячись на творчість і талановитість наших вихованців.

Наш педагогічний колектив та всі наші маленькі чарівники висловлюють щиру подяку колегам та фонду LEGO Foundation за надану можливість удосконалити освітній процес та урізноманітнити наше дошкільне життя.

Кiлькiсть переглядiв: 543